Тиждень знань з ОБЖ

Відповідно наказу №417 від 11.10.2018 «Про проведення Дня цивільного захисту, Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у філії Стульневський НВК»  з  15.10  по  19.10. 2018 р. у закладі  проведено «Тиждень знань з основ безпеки  життєдіяльності».

Метою проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності було поліпшення якості освітнього процесу  з питань особистої безпеки та захисту життя дітей; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час НС.

До участі в Тижні знань з основ безпеки  життєдіяльності було залучено: педагогічний колектив, обслуговуючий  персонал, дітей всіх вікових груп та їх батьків.

При підготовці до «Тижня безпеки дитини» проведено ряд заходів:

-перевірено наявність журналів проведення інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності;

-перевірено наявність інструкцій, пам’яток з питань безпеки життєдіяльності і правил надання першої допомоги постраждалим від нещасних випадків;

-перевірено стан електричного обладнання, приміщень та території, стан пожежних щитів та пожежного обладнання, спортивного та медичного обладнання;

Класні керівники та вихователі провели різноманітні заходи відповідно до плану.

звіт про проведення

ДГ